Volkswagen Taigo
1.0 TSI R-Line Business | ex BPM | AppConnect | Pano | LED | Virtual Pro | 17"| IQ Drive | ACC 05-2025 12.007 KM
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 367,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.454,55 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Taigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI R-Line Business | ex BPM | AppConnect | Pano | LED | Virtual Pro | 17"| IQ Drive | ACC 05-2025 12.007 KM |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 12.014 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | goud |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 367,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 116 kw / 158 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.144 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Xenon verlichting
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- R-Design exterieur
- R-Line Exterieur
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie high end
- Audio installatie high end
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Assistentie Pakket
- Dakpakket
- Multimedia-pakket
- R-line pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- airco automatisch
- andere dakkleur
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder en multifunctioneel
- unikleur/pastel
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen